Forum www.potempiecy13.fora.pl Strona Główna
Zaloguj Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy
stat tracker - zapisane statystyki postaci z każdego dnia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.potempiecy13.fora.pl Strona Główna -> Poradniki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drunk Pirate




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 0:34, 03 Mar 2011    Temat postu: stat tracker - zapisane statystyki postaci z każdego dnia

[link widoczny dla zalogowanych]
Wpiszcie swój nick Razz

Niektórzy pewnie kojarzą starego stat trackera który teraz nie działa. Zrobiłem nowego, który działa ;] Oczywiście jest brzydki i nie dokończony, ale to już są głównie kwestie estetyczne. Ważne że działa i czyta staty, dzisiaj udało mi się pokonać największy problem związany z automatycznym czytaniem statów, teraz będę zajmował się dopieszczaniem Smile Mam nadzieje że przyda Smile

Aha, i będzie czytał info codziennie, a nie tak jak tamten co 4 dni ;]

Mile widziane sugestie co można zmienić / dodać itd ;] Jako że obecnie nie zaimplementowałem wszystkiego co mam zamiar, napiszę co się zmieni, żeby nie trzeba było na to zwracać tymczasowo uwagi ;]

A więc, rzeczy które są pewne:
1. Spis będzie odwrócony, obecnie lista leci od najstarszego wpisu do najnowszego, w sensie takim że najnowszy wpis jest na samym dole - zostanie to naprawione i najnowszy wpis będzie na samej górze.
2. Dodana zostanie informacja o zmianie od ostatniego wpisu (czyli ile punktów zdobyło się w danym dniu, ile wyprawek poszło, ile ataków)
3. Dodana zostanie informacja o kwadracie na jakim się znajdowaliśmy - w ten sposób będzie można śledzić nasze przeprowadzki ;]
4. Dodana zostanie sekcja klanowa - spis wszystkich członków zapisanych do klanu na jednej liście (gwoli ścisłości - myślę o otworzeniu trackera też dla ludzi z zewnątrz, już w niedalekiej przyszłości, jak tylko zostanie dopracowany).
5. Cały layout zostanie zmieniony na czytelniejszy, o ile coś sam wymyślę, jeżeli nie to poproszę znajomego grafika żeby coś doradził, a jak nie doradzi to kicha ;p (ja się na tym nie znam, w sensie na tych artystycznych pierdołach, jaki kolor z jakim ładnie wygląda, co w jakim miejscu, jakie duże, itd ;p) - jeżeli ktoś lubi się zajmować takimi rzeczami to może pomóc ;].

PS. Reklama nie zostanie usunięta bo nie stać mnie na wykładanie na płatny serwer ;]


Dodatkowo zastanawiam się też nad (czyli to co nie jest pewne):
1. Dodaniem informacji o klanie w jakim się znajdowaliśmy w danym dniu.
2. Dodaniem wykresów statystyk (jeżeli wpadnę na pomysł jak je zaprezentować żeby były sensowne, i jeżeli nie będzie to zbyt obciążające dla serwera).
3. Dodaniem kont użytkowników z opcjami (np żeby można było uprywatnić swoje staty, aby nikt z zewnątrz nie mógł przeglądać, lub ustawić co ile dni ma się wykonywać aktualizacja, lub coś jeszcze innego).


Piszcie co o tym sądzicie ;] jeżeli nikt nie jest zainteresowany to oleję i nie będę się wysilał ;p


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Szemkel
Spamer



Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 387
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: P-wy

PostWysłany: Czw 11:58, 03 Mar 2011    Temat postu:

Po pierwsze - łał Smile Dla mnie to zupełnie czarna magia jak się robi coś takiego, dlatego podziwiam, że Ci się chciało i działa ^^

Ja jestem na tak Smile Te rzeczy które zamierzasz zmienić będą ok. Co do niepewnych = jak dla mnie, to jedynym ewentualnie sensownym jest z tymi klanami w którym się było, aczkolwiek nie jest konieczne. Statystyki w formie wykresu wg mnie zbyteczne, a konta i np ukrywanie statów bez sensu, bo każdy jak chce Cię obczaić, to wejdzie w Twój profil w grze i zobaczy to, na co ma ochote, a jak przyszpieguje to nawet podejrzy w jakich majtach latasz Wink Nic się nie ukryje Razz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
SIWUCH
Super Siwuch
Super Siwuch



Dołączył: 29 Gru 2014
Posty: 47
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 22:15, 29 Gru 2014    Temat postu:

chyba nie dziala....Sad

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Hisagi Shuuhei
Super Siwuch
Super Siwuch



Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 79
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 22:18, 29 Gru 2014    Temat postu:

A czego Ty się spodziewałeś że strona przetrwa 3 lata? To nie gazeta.pl XD

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.potempiecy13.fora.pl Strona Główna -> Poradniki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Theme by GhostNr1